Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
22-10-2020, 22:25:01
Startpagina Help Zoek Inloggen Registreren
Nieuws: Nieuwe leden moeten helaas wachten tot dat de webmaster ze accepteert. Er is veel kaf onder het koren. Het beste kunt u na registratie ons nog even een e-mail sturen jolydesign@ziggo.nl.

+  Vraag en antwoord & Wie wat waar
|-+  Hoofdindex
| |-+  Wie wat waar
| | |-+  Koopvaardijschepen en Coasters verleden
« vorige volgende »
Pagina's: 1 ... 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 ... 32 Omlaag Print
Auteur Topic: Koopvaardijschepen en Coasters verleden  (gelezen 344781 keer)
Rinus.N
Global Moderator
Schipper
*****
Berichten: 2629


SCH 84 voortvaren


Bekijk profiel E-mail
« Antwoord #375 Gepost op: 11-08-2013, 11:34:19 »

Het gaat om deze wega ,dan een mooie foto als die er is
                            gr jacobus

 ik heb ze niet mooier dan dat ik er op gezet heb helaas
Gelogd

Eens gevaren  Altijd Gevaren
http://www.scheveningen-haven.nl/
Tina
Gast
« Antwoord #376 Gepost op: 12-08-2013, 19:47:54 »

De Zweedse Rosalie is de voormalige Admiraal de Ruyter ex De Ruyter, gebouwd 1938 bij Scheepswerf Muller & Broerken. Zij vaart nog als Panamese Esperanza F.


* 631rosalie8ta.jpg (53.77 KB, 800x550 - bekeken 2470 keer.)
Gelogd
Tina
Gast
« Antwoord #377 Gepost op: 13-08-2013, 07:46:44 »

It's the old sandsuction-dredger 'Cote du Nord', she was built in 1936 as the Dutch coaster 'Árdjoeno' on the yard of Scheepsw. Gebr. Niestern & Co. at Delfzijl. (yn 206).
She had various names under the Dutch flag: 1937 'Liberty', 1951 'Kolga', 1955 'Procyon' and in 1961 'Louise'. Finally she was sold to France, renamed 'Cote du Nord' and converted into a sandsuction-dredger (owners L. Piriou, Ploumagoar, Bretagne)


* 1847074.jpg (183.06 KB, 800x511 - bekeken 2393 keer.)
Gelogd
Tina
Gast
« Antwoord #378 Gepost op: 13-08-2013, 19:59:28 »

383 g.t. built in 1957 by J. Pattje.
Ex name: Nassauhaven-76.
Renamed: 82-Freetrade II.
Demolished in 1984


* 1782574.jpg (395.37 KB, 800x565 - bekeken 2437 keer.)
Gelogd
jacobus
Gast
« Antwoord #379 Gepost op: 13-08-2013, 20:51:30 »

Het gaat om deze wega ,dan een mooie foto als die er is
                            gr jacobus

 ik heb ze niet mooier dan .
                           
Allen bedankt voor de foto,s van de wega ik heb ze door gestuurd naar de scheepsjongen
maar helaas geen van de 3 is de kustvaarder waar deze scheepsjongen in 1950 zijn
eerste reis heeft op gemaakt naar hull en daarna naar coxhaven.
        gr jacobus
« Laatste verandering: 13-08-2013, 20:55:21 door jacobus » Gelogd
J.H.
Schipper
*****
Berichten: 2109


Bekijk profiel
« Antwoord #380 Gepost op: 22-08-2013, 13:36:25 »

Wega-1927-54


* Wega--27-54_Salomons__Klugkist.jpg (80.17 KB, 900x600 - bekeken 2307 keer.)
Gelogd
J.H.
Schipper
*****
Berichten: 2109


Bekijk profiel
« Antwoord #381 Gepost op: 22-08-2013, 13:40:39 »

Wega, als Tjoba-1954-64 verkocht aan Duitsland ,Wega, zie antwoord 406 van Tina.
gr.
Jan.


* Tjoba_ex_Wega-a.jpg (71.48 KB, 900x600 - bekeken 2339 keer.)
« Laatste verandering: 22-08-2013, 15:18:45 door J.H. » Gelogd
J.H.
Schipper
*****
Berichten: 2109


Bekijk profiel
« Antwoord #382 Gepost op: 22-08-2013, 15:11:05 »

Foto-399 =geen Wega maar Vinga.
Jan.
Gelogd
Rinus.N
Global Moderator
Schipper
*****
Berichten: 2629


SCH 84 voortvaren


Bekijk profiel E-mail
« Antwoord #383 Gepost op: 22-08-2013, 15:27:18 »

staat toch echt als wega in de boeken jan


* wega_-9.jpg (23 KB, 400x242 - bekeken 2207 keer.)
« Laatste verandering: 22-08-2013, 15:28:58 door Rinus.N » Gelogd

Eens gevaren  Altijd Gevaren
http://www.scheveningen-haven.nl/
J.H.
Schipper
*****
Berichten: 2109


Bekijk profiel
« Antwoord #384 Gepost op: 22-08-2013, 16:19:46 »

Hallo Rinus, ja natuurlijk de foto die er nu staat is de Wega maar ik bedoelde deze foto Rinus, dat is de Vinga.
Mooi fotootje trouwens v/d Wega, heb je deze toevallig niet iets groter ?
Vr.gr.
Jan.


* Vinga.jpg (64.2 KB, 900x579 - bekeken 2388 keer.)
Gelogd
Rinus.N
Global Moderator
Schipper
*****
Berichten: 2629


SCH 84 voortvaren


Bekijk profiel E-mail
« Antwoord #385 Gepost op: 22-08-2013, 16:30:07 »

helaas niet jan
Gelogd

Eens gevaren  Altijd Gevaren
http://www.scheveningen-haven.nl/
Rinus.N
Global Moderator
Schipper
*****
Berichten: 2629


SCH 84 voortvaren


Bekijk profiel E-mail
« Antwoord #386 Gepost op: 22-08-2013, 16:32:39 »

dat is een andere
Gelogd

Eens gevaren  Altijd Gevaren
http://www.scheveningen-haven.nl/
Tina
Gast
« Antwoord #387 Gepost op: 28-08-2013, 11:04:08 »

m.s WEGA 1937 (GROOT)


* Wega-02.jpg (106.77 KB, 900x561 - bekeken 2355 keer.)
« Laatste verandering: 28-08-2013, 11:06:32 door Tina » Gelogd
Tina
Gast
« Antwoord #388 Gepost op: 28-08-2013, 11:13:20 »

s.s. LAURA MAERSK in de winter  Oostzee


* LAURA2.JPG (161.45 KB, 1024x626 - bekeken 2729 keer.)
Gelogd
Maart
Schipper
*****
Berichten: 753


mijn worstelaers staen in de zije


Bekijk profiel
« Antwoord #389 Gepost op: 29-08-2013, 09:42:12 »

Mooie foto Tina

Maart
Gelogd
Pagina's: 1 ... 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 ... 32 Omhoog Print 
« vorige volgende »
Ga naar:  


Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!