Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
19-06-2021, 16:30:28
Startpagina Help Zoek Inloggen Registreren
Nieuws: http://jolybit.nl De nieuwe trading hulp website is in de maak. U kunt hem wel al gebruiken.

+  Vraag en antwoord & Wie wat waar
|-+  Recente berichten
Pagina's: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10

 41 
 Gepost op: 04-06-2021, 19:59:02 
Gestart door reiger - Laatste bericht door reiger
Jaap, dat was mij ook al opgevallen.
Ziet er gelikt uit.

gr Jaap

 42 
 Gepost op: 04-06-2021, 19:08:14 
Gestart door reiger - Laatste bericht door jdctoorn
Ik zag trouwens dat het Haags Gemeentearchief vanaf vandaag (4 juni 2021) de gezinskaarten in nieuwe stijl publiceert. Het is even wennen.

Jaap

 43 
 Gepost op: 04-06-2021, 18:53:50 
Gestart door reiger - Laatste bericht door jdctoorn
Jaap

Ook van mijn kant bedankt voor de aanvullingen,

Jaap


 44 
 Gepost op: 04-06-2021, 17:56:50 
Gestart door reiger - Laatste bericht door reiger
Geweldig bedankt.

Dit levert het volgende resultaat op.

Cornelis de Bruijn, geb. Schev. 31 jan. 1886, ? ald. 14 jan. 1967, zn. van Cornelis en Johanna Hus, tr. Den Haag 5 jan. 1910 Adriana Toet, geb. Schev. 10 sept. 1885, ? ald. 30 april 1932, dr. van Cornelis en Klazina Kuiper.

Uit dit huwelijk:

1. Cornelis de Bruijn, geb. Schev. 19 dec. 1908, tr. 1e T. Deunhouwer; tr. 2e Den Haag 6 jan. 1932 (door echtsch. ontbonden ald. 27 mei 1935) Jacomina van Beele, geb. Schev. 7 okt. 1907, dr. van Dirk en Adriana van der Toorn; zij hertr. Den Haag 7 dec. 1938 Hendrik Pieter van Sas.

2. Johannes De Bruijn, geb. Schev. 3 febr. 1910, ? ald. 22 okt. 1910.

3. Johannes De Bruijn, geb. Schev. 2 aug. 1911, ? ald. 24 okt. 1912.

4. Zier De Bruijn, geb. Schev. 26 sept. 1912.

5. Johannes De Bruijn, geb. Schev. 7 sept. 1914, ? ald. 4 juni 1995, tr. Den Haag 6 nov. 1935 Arina Plugge, geb. Schev. 19 nov. 1917, dr. van Arie.

6. Jacobus De Bruijn, geb. Schev. 20 sept. 1915, tr. Den Haag 6 juli 1938 Clasina Cornelia De Bruijn, geb. Schev. 18 sept. 1910, ? ald. 1 juli 1945, dr. van Cornelis Johannes de Bruijn en Leentje Bastiaan.

7. Johannes Cornelis de Bruijn, geb. Schev. 21 aug. 1916, ? Den Haag 17 april 1917.

8. Martinus de Bruijn, geb. Schev. 25 aug. 1917, tr. Den Haag 16 nov. 1938 (door echtsch. ontbonden ald. 14 mei 1947) Pieternella Vermeer, geb. Schev. 1 sept. 1917, ? ald. 23 april 2000, dr. van Benjamin en Pieternella Spaans; zij hertr. Den Haag 10 maart 1948 Jacques Alexander Frederik Van Den Berg.

9. Cornelia de Bruijn, geb. Schev 23 nov. 1918, tr. Den Haag 24 mei 1939 Cornelis Roos, geb. Schev. 20 sept. 1915, zn. van Gerrit en Johanna van den Berg.

10. Klazina de Bruijn, geb. Schev. 29 jan. 1920, ? ald. 23 maart 1921.

11. Adriaan de Bruijn, geb. Schev. 11 febr. 1923, ? ald. 3 aug. 1925.

12. Arendje de Bruijn, geb. Schev. 13 juli 1925, ? Den Haag 24 juli 1925.

13. Arend de Bruijn, geb. Den Haag 29 sept. 1926, ? ald. 2 okt. 1926.

14. Adriaan de Bruijn, geb. Schev. 29 sept. 1926.

Jaap

 45 
 Gepost op: 04-06-2021, 16:54:01 
Gestart door reiger - Laatste bericht door jdctoorn
Cornelis Roos, zoon van Gerrit Roos (1887-?) en Johanna van den Berg (1889-?),
geb. Scheveningen 20-09-1915, tr. 's-Gravenhage 24-05-1939 Cornelia de Bruijn,
dochter van Cornelis de Bruijn (1886-?) en Adriana Toet (1885-?), geb.
Scheveningen 23-11-1918.

Cornelis de Bruijn, zoon van Cornelis de Bruijn (1845-?) en Johanna Hus
(1848-1931), geb. Scheveningen 31-01-1886, tr. 's-Gravenhage 05-01-1910 Adriana
Toet, dochter van Cornelis Toet (1841-1903) en Klazina Kuiper (1845-1891), geb.
Scheveningen 10-09-1885.

Uit dit huwelijk:
1. Cornelis, geb. 19-12-1908.
2. Zier, geb. 26-09-1912.
3. Johannes, geb. 07-09-1914.
4. Jacobus, geb. 20-09-1915.
5. Johannes Cornelis, geb. 21-08-1917.
6. Martinus, geb. 25-08-1917.
7. Cornelia, geb. 23-11-1918.
8. Clazina, geb. 29-01-1920.
9. Klazina, geb. 23-03-1921.
10. Adriaan, geb. 11-02-1923.
11. Arendje, geb. 12-07-1925.
12. Adriaan, geb. 29-09-1926.
13. Arend, geb. 29-09-1926.

Jaap

 46 
 Gepost op: 04-06-2021, 14:54:33 
Gestart door reiger - Laatste bericht door reiger
Van wie is C. de Bruijn er een?

C. de Bruijn,

tr. Den Haag 24 mei 1939

Cornelis Roos, geb. Schev. 20 sept. 1915, zn. van Gerrit en Johanna van den Berg.

Jaap


 47 
 Gepost op: 04-06-2021, 13:51:20 
Gestart door koost - Laatste bericht door koost
Rinus,
Weet jij ook de naam van dat boekje en of dat (nog) ergens te koop is.
Ik hoor het wel.
grt
koost

 48 
 Gepost op: 04-06-2021, 12:32:40 
Gestart door koost - Laatste bericht door koost
Wie kan mij verder helpen met info over:
Hendrik Nutbeij/Nutbey. Geb. 06-05-1927.
Zoon van Arie (07-03-1904 = 14-03-18-1985) en Arendje de Niet (12-09-1907 = 12-11-1958)
Den Haag gezinskaart 0327298

Is er ook info bekend over Johanna geb. 01-05-1928 = 30-12-1946 getrouwd met Cornelis Johannes de Boer dan hou ik mij graag aanbevolen.

Bvd
koost

 49 
 Gepost op: 04-06-2021, 11:42:18 
Gestart door reiger - Laatste bericht door reiger
Jacobus van der Toorn, geb. Schev. 5 dec. 1916, ovl.  ald. 8 aug. 1993, zn. van Jacobus en Pieternella Harteveld,

tr. Den Haag omstr. 1950

J. P. Taal, geb. Schev. omstr. 1918, ovl. na 1993.

Uit dit huwelijk:

1. Pieternella Johanna van der Toorn, geb. Schev. omstr. 1951, ovl. ald. 26 mei 1998, tr. Nutterd Feenstra, geb. omstr. 1949, ovl. 26 okt. 1983.
2. Luc R. van der Toorn, geb. omstr. 1953, ovl. na 1998, tr. omstr. 1978 Martha C. Meija, geb. omstr. 1955, ovl. na 1998.

Jaap

 50 
 Gepost op: 03-06-2021, 16:04:55 
Gestart door reiger - Laatste bericht door reiger
Ik ben op zoek naar de overlijdensdatum van Leendert Moesker.

Leendert Moesker, geb. Oude Pekela 27 april 1914, overleden voor 1997, zn. van Jaje en Geertruida van der Toorn, tr. Den Haag (kerkelijk Schev.) 8 juni 1938 Maria Adriana Bruin, geb. Schev. 25 okt. 1919, ovl. Zoetermeer 16 aug. 1997, dr. van Teunis en Cornelia Toet.

Uit dit huwelijk:

1. G. C. Moesker, tr. C. D. van Eck.

2. Teunis Moesker, geb. Den Haag 21 nov. 1938, tr. L. G. Raats.

Alle info over dit gezin is welkom.

Jaap

Pagina's: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10


Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!